Osiedle Wiśniowe Wzgórze - w Wiśniówce pod Kielcami ruszamy w połowie 2022! Osiedle Wiśniowe Wzgórze - w Wiśniówce pod Kielcami ruszamy w połowie 2022! Osiedle Wiśniowe Wzgórze - w Wiśniówce pod Kielcami ruszamy w połowie 2022!

Na obszarze 25 000 m2, naturalnie blisko Kielc, powstaje kameralne osiedle "Wiśniowe Wzgórze", niespełna kilkadziesiąt mieszkań budowanych na bazie domów szeregowych. Realizacja osiedla podzielona została na kilka etapów. W pierwszym etapie do sprzedaży przygotowano 24 mieszkań w 12-miu segmentach.

Ta wyjątkowa oferta łączy w sobie wszystkie najlepsze rozwiązania developerskie: mieszkania bez czynszu z bogatą ofertą udogodnień na terenie osiedla i w obrębie mieszkania. 

Mieszkania mają powierzchnię użytkową od 65m2 do 130 m2. Do dyspozycji nabywcy będzie własne zewnętrzne miejsce postojowe. Osiedle będzie wyróżniać się dużą ilością zieleni, placem zabaw dla dzieci i ponadczasową architekturą. W przyszłości powstanie także siłownia na wolnym powietrzu dla mieszkańców całego osiedla. Każde mieszkanie będzie mieć własny zielony ogródek: mieszkania na parterze będą mieć do wyłącznego korzystania ogród z tyłu i frontu domu, a mieszkania znajdujące się na pierwszym piętrze będą mieć ogród z boku budynku.  Całe osiedle będzie ogrodzone, a wjazd będzie zabezpieczony zdalnie sterowanym szlabanem.

Mieszkania na osiedlu Wiśniowe Wzgórze, zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby uniknąć wspólnych powierzchni użytkowych wewnątrz budynku, a tym samym uzyskać efekt mieszkania bez czynszu i zapewnić komfort życia charakterystyczny dla własnego domu jednorodzinnego.

Wszystko stworzone i przemyślane, by zrealizować Wasze marzenie o własnym domu w cenie mieszkania w Kielcach.

Dla bardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy dodatkową ofertę wyposażenia mieszkania w instalację inteligentnej technologii kontroli i sterowania mieszkaniem czy instalacji typu multiroom dla melomanów!  Tylko u nas tak szeroki wybór możliwości! 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Naturalnie blisko Kielc, w otoczeniu leśnym, z dala od zgiełku i kurzu miejskiego, w Wiśniówce, w gminie Masłów, zlokalizowaliśmy osiedle Wiśniowe Wzgórze, które łączy w sobie komfort życia w domu położonym w sercu natury z komfortem życia w mieście i czerpania z niego przyjemności. Z osiedla można dostać się do miasta Kielce na dwa sposoby – oba bez korków porannych i popołudniowych:

  1. Od strony Wiśniówki 10 min do Galerii Echo
  2. Od obwodnicy Kielc w dowolny punkt miasta w kilkanaście minut

W okolicy znajdują się:

  • Hotel Odyssey Spa & wellness
  • komunikacja publiczna – przystanek autobusowy łączący Kielce – Wiśniówkę
  • leśne trasy rowerowe

Kliknij na wybrany segment osiedla, aby zobaczyć szczegółowy cennik mieszkań.

Plan inwestycji: Osiedle Wiśniowe Wzgórze - w Wiśniówce pod Kielcami ruszamy w połowie 2022!

Zapoznaj się z atutami naszej inwestycji. Przesuń kursor nad grafikę, aby uzyskać więcej informacji.

Wiśniowe Wzgórze to Każde Mieszkanie z Ogródkiem

Wiśniowe Wzgórze to Każde Mieszkanie z Ogródkiem
na parterze - ogródek na tyłach i froncie domu, piętro - ogródek z boku budynku

Wiśniowe Wzgórze to Wszystkie Mieszkania Bezczynszowe

Wiśniowe Wzgórze to Wszystkie Mieszkania Bezczynszowe
brak części wspólnych w mieszkaniach = brak opłat czynszowych! Wszystkie mieszkaniowe liczniki i umowy indywidualne z dostawcami mediów. Nie płać za sąsiada!

Wiśniowe Wzgórze to Elastyczność aranżacji

Wiśniowe Wzgórze to Elastyczność aranżacji
możliwość zagospodarowania poddasza za dodatkową opłatą lub zmiany w ściankach działowych pomieszczeń. Możesz zakupić mieszkanie na jednej kondygnacji lub cały segment!

Wiśniowe Wzgórze to Przestrzeń

Wiśniowe Wzgórze to Przestrzeń
Koniec z rowerami i wózkami na klatkach schodowych! Miejsca na rowery na terenie osiedla. Stanowiska samochodowe na każde mieszkanie. Wszystko w otulinie leśnej!

Wiśniowe Wzgórze to Instalacje XXIw.

Wiśniowe Wzgórze to Instalacje XXIw.
każde mieszkanie posiada rozprowadzoną instalację przyszłej anteny satelitarnej oraz instalacje „domu cyfrowego” umożliwiającą w przyszłości łatwiejszy montaż alarmu, komputerów. Za dopłatą można rozbudować o funkcjonalności zdalnego sterowania c.o. lub oświetleniem, czy stworzyć Multiroom.

Wiśniowe Wzgórze bezpieczeństwo inwestycji

Wiśniowe Wzgórze bezpieczeństwo inwestycji
Pieniądze naszych Klientów zdeponowane będą na powierniczym rachunku w renomowanym banku, który czuwać będzie nad możliwością ich wypłaty zależnie od postępu prac budowlanych

600 62 02 02

biuro@wojasdevelopment.pl

Osiedle Patio Vita w Kielcach

Osiedle Patio Vita w Kielcach

więcej

Wojas Development sp. z o.o.

ul. Grochowska 306/308
03-840 Warszawa

Telefony:
Tel. 600 62 02 02
E-mail. biuro@wojasdevelopment.pl