Osiedle Patio Vita w Kielcach - Zakończone, Dziękujemy za zaufanie! Osiedle Patio Vita w Kielcach - Zakończone, Dziękujemy za zaufanie! Osiedle Patio Vita w Kielcach - Zakończone, Dziękujemy za zaufanie!

Zanurzone w zieleni, z przestronnymi tarasami, własnym, darmowym klubem fitness połączonym z pokojem zabaw dla dzieci, plenerową siłownią i dużym zewnętrznym placem zabaw, blisko centrum i przyrody. Czy to brzmi obiecująco? Tak, teraz możesz oczekiwać więcej! W ofercie deweloperskiej w Kielcach pojawiła się nowa jakość!

„Patio Vita” - w tych dwóch słowach zawiera się filozofia autorów, która pozwoliła stworzyć to wyjątkowe miejsce. Przy ulicy Zagnańskiej 84 w Kielcach powstanie nowa inwestycja, dla ludzi pełnych witalności, lubiących aktywnie wypoczywać, którzy chcą być blisko miasta i przyrody jednocześnie.

Na przestronnej działce powstaną dwa nowoczesne budynki, a między nimi atrakcyjnie zaaranżowana wypoczynkowa przestrzeń w formie klasycznego patio ze strefą rozrywki dla dzieci i dorosłych. Coś dla siebie znajdzie każdy - niezależnie od wieku. Starsi mieszkańcy będą mogli oddać się intelektualnej zabawie przy dużych parkowych szachach lub zadbać o witalność swojego ciała, ćwicząc na  zewnętrznej siłowni, a dzieci korzystać przy pięknej pogodzie z zewnętrznego przestronnego placu zabaw lub logicznych gier rozmieszczonych na terenie osiedla.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej poświęconej w całości inwestycji Patio Vita: www.patiovita.pl

Kliknij na wybrany segment osiedla, aby zobaczyć szczegółowy cennik mieszkań.

Plan inwestycji: Osiedle Patio Vita w Kielcach - Zakończone, Dziękujemy za zaufanie!

Zapoznaj się z atutami naszej inwestycji. Przesuń kursor nad grafikę, aby uzyskać więcej informacji.

Rowerownia i Wózkownia

Rowerownia i Wózkownia
Tylko u nas miejsce na przechowywanie rowerów i wózków dziecięcych - koniec z przechowywaniem na balkonach czy klatkach schodowych!!!

600 62 02 02

Osiedle Patio Vita w Kielcach

Osiedle Patio Vita w Kielcach

więcej

Wojas Development sp. z o.o.

ul. Grochowska 306/308
03-840 Warszawa

Telefony:
Tel. 600 62 02 02
E-mail. biuro@wojasdevelopment.pl