Osiedle Jaworowa Polana - w Siodłach koło Zagnańska Osiedle Jaworowa Polana - w Siodłach koło Zagnańska Osiedle Jaworowa Polana - w Siodłach koło Zagnańska

Na obszarze 20 000 m2, naturalnie blisko Kielc, powstaje kameralne osiedle "Jaworowa Polana", niespełna 100 mieszkań budowanych na bazie domów szeregowych. Realizacja osiedla podzielona została na 5 etapów. W pierwszym etapie do sprzedaży przygotowano 16 mieszkań w 8-miu segmentach.

Ta wyjątkowa oferta łączy w sobie wszystkie najlepsze rozwiązania developerskie: mieszkania bez czynszu z bogatą ofertą udogodnień na terenie osiedla i w obrębie mieszkania. 

Każde z mieszkań ma powierzchnię użytkową około 75m2.  Do dyspozycji nabywcy będzie własne miejsce postojowe (mieszkania bez podpiwniczenia) lub garaż (mieszkania podpiwniczone). Osiedle będzie wyróżniać się dużą ilością zieleni, placem zabaw dla dzieci i ponadczasową architekturą.  W przyszłości powstanie także siłownia na wolnym powietrzu dla mieszkańców całego osiedla. Każde mieszkanie będzie mieć własny zielony ogród: mieszkania na parterze będą mieć do wyłącznego korzystania ogród z tyłu domu, a mieszkania znajdujące się na pierwszym piętrze będą mieć ogród na dachu.  Całe osiedle będzie ogrodzone, a wjazd będzie zabezpieczony zdalnie sterowanym szlabanem.

Mieszkania na osiedlu Jaworowa Polana, zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby uniknąć wspólnych powierzchni użytkowych wewnątrz budynku, a tym samym uzyskać efekt mieszkania bez czynszu i zapewnić komfort życia charakterystyczny dla własnego domu jednorodzinnego.

Wszystko stworzone i przemyślane, by zrealizować Wasze marzenie o własnym domu w cenie mieszkania w Kielcach.

Dla bardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy dodatkową ofertę wyposażenia mieszkania w instalację inteligentnej technologii kontroli i sterowania mieszkaniem czy instalacji typu multiroom dla melomanów!  Tylko u nas tak szeroki wybór możliwości! 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

 

Naturalnie blisko Kielc, w otoczeniu leśnym Parku Krajobrazowego Suchedniowsko - Oblęgorskiego, z dala od zgiełku i kurzu miejskiego, w Siodłach, w gminie Zagnańsk, zlokalizowaliśmy osiedle Jaworowa Polana, które łączy w sobie komfort życia w domu położonym w sercu natury z komfortem życia w mieście i czerpania z niego przyjemności. Z osiedla można dostać się do miasta Kielce na dwa sposoby – oba bez korków porannych i popołudniowych:

  1. Od strony Zagnańska 10 km do dworca PKP
  2. Od strony Wiśniówki 15 km do galerii ECHO

W okolicy znajdują się:

  • szkoła i przedszkole w Zagnańsku w odległości 3km
  • zalew Kaniów (4km), zalew w Zachełmiu (6km) i zalew Umer (9km)
  • komunikacja publiczna – przystanek autobusowy łączący Kielce – Zagnańsk
  • leśne trasy rowerowe

Kliknij na wybrany segment osiedla, aby zobaczyć szczegółowy cennik mieszkań.

Zapoznaj się z atutami naszej inwestycji. Przesuń kursor nad grafikę, aby uzyskać więcej informacji.

Jaworowa Polana to Każde Mieszkanie z Ogrodem

Jaworowa Polana to Każde Mieszkanie z Ogrodem
na parterze - ogródek na tyłach domu, piętro - prywatna przestrzeń na dachu budynku, którą można dowolnie zaaranżować

Jaworowa Polana to Wszystkie Mieszkania Bezczynszowe

Jaworowa Polana to Wszystkie Mieszkania Bezczynszowe
brak części wspólnych w mieszkaniach = brak opłat czynszowych! Wszystkie mieszkaniowe liczniki i umowy indywidualne z dostawcami mediów. Nie płać za sąsiada!

Jaworowa Polana to Elastyczność aranżacji

Jaworowa Polana to Elastyczność aranżacji
nieograniczona dowolność podziału mieszkania wg indywidualnych potrzeb Klienta, od klasycznego loftu po 6 pokoi! Nie ma drugiej takiej oferty w Kielcach.

Jaworowa Polana to Przestrzeń

Jaworowa Polana to Przestrzeń
Koniec z rowerami i wózkami na klatkach schodowych! Wszystkie komórki lokatorskie o wielkości pokoju - do 10m2!! Stanowiska samochodowe na każde mieszkanie, dodatkowo gościnne stanowiska parkingowe. Wszystko w otulinie Parku Krajobrazowego!

Jaworowa Polana to Instalacje XXIw.

Jaworowa Polana to Instalacje XXIw.
każde mieszkanie posiada rozprowadzoną instalację przyszłej anteny satelitarnej oraz instalacje „domu cyfrowego” umożliwiającą w przyszłości łatwiejszy montaż alarmu, komputerów. Za dopłatą można rozbudować o funkcjonalności zdalnego sterowania c.o. lub oświetleniem, czy stworzyć Multiroom.

Jaworowa Polana bezpieczeństwo inwestycji

Jaworowa Polana bezpieczeństwo inwestycji
Pieniądze naszych Klientów zdeponowane będą na powierniczym rachunku w renomowanym banku, który czuwać będzie nad możliwością ich wypłaty zależnie od postępu prac budowlanych

600 62 02 02

biuro@wojasdevelopment.pl

Budynek Mieszkalny przy ul. Mieszczańskiej w Krakowie

Budynek Mieszkalny przy ul. Mieszczańskiej w Krakowie

więcej

Hala 100-Lecia Cracovia

Hala 100-Lecia Cracovia

więcej

Wojas Development sp. z o.o.

ul. Nowowiejska 52
28-400 Pińczów

Telefony:
Tel. 600 62 02 02
E-mail. biuro@wojasdevelopment.pl